FINANČNÍ KONTROLER - SAP (až 60.000 Kč)
Královéhradecký kraj, Královéhradecký kraj

Chcete pracovat v mezinárodní společnosti s mnohaletou historii? Znáte SAP jako svý boty? Poradíte se s SQL příkazy? Domluvíte se anglicky?
Pokud ano, tak už na nic nečekejte a reagujte na inzerát:

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • Budete pracovat s SQL databázemi.
  • Zpracovávat hromadná data.
  • Kontrola finančních cílů a účetnictví ve výrobě.
  • Controlling ve výrobě.
  • Report, analýza a prezentace odvedené práce.

CO POŽADUJEME?

  • SŠ nebo VŠ vzdělání, nejlépe ekonomického směru.
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni.
  • Praxi na obdobné pozici je potřeba.
  • Znalost SAPu a SQL databáze.
  • Zkušenost se zprávou hromadných dat.
  • Řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič.
  • Znalost německého jazyka - výhodou.

CO NABÍZÍME?

  • Odborné zaškolení
  • Možnost vzdělávání.
  • 5 týdnů dovolené + sick days.
  • Příspěvek penzijního připojištění.
  • Stravenky, flexipass.
  • Místo výkonu: okres Rychnov nad Kněžnou.