Upozornění na starší nabídku práce

Prohlížíte si nabídku práce, která je již starší a nemůžeme tak zaručit její aktuálnost.

Podívejte se na novější nabídky práce ZDE.

Finanční controller/účetní
Hradec Králové, Hradec Králové

 Náplň práce:

- Kalkulace, změny a analýzy v standard costech,

- příprava a analýza Manufacture Variances Reportu,

- týdenní Sales report, účtování o zásobách a opravných položkách,

- příprava a dohled na fyzickou inventuru skladů, příprava a analýza ostatních nákladových reportů,

- ad hoc analýzy dle požadavků, ad hoc projekty dle požadavků,

- další požadavky dle potřeb společnosti a nadřízeného,

- příprava budgetu a forecastu, podpora oddělení výroby a prodeje,

- pečlivost a samostatnost.

Nabídka:  Nabídka:

- Odpovědnou práci v úspěšné nadnárodní společnosti s možností odborného růstu,

- možnost podílet se na projektech s mezinárodním přesahem,

- zkušenosti z našich zahraničních výrobních podniků,

- možnost dalšího vzdělávání ,

- dlouhodobá perspektiva uplatnění,

- flexibilní začátek/konec pracovní doby,

- 5 týdnů ŘD,

- firemní benefity (příspěvek na sportovní aktivity – squash, fitness, plavecký bazén, solná jeskyně, masáže),

- Sodexo kafetérie.

Požadavky: Zajímavá pracovní nabídka na pozici - Finanční controller/účetní!

Požadujeme:

- Praxe na pozici finanční controller-materiálový/vá účetní nebo obdobná pozice z výrobní společnosti velkou výhodou,

- znalost práce v SAP výhodou,

- pokročilá znalost anglického jazyka výhodou,

- ŘP sk. B - aktivní řidič.