Financial Specialist
Brno, Brno

Informace
Mezinárodní centrum klinického výzkumu Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně (FNUSA-ICRC) je přední vědecko-výzkumné centrum ve střední Evropě s více než 300 výzkumnými pracovníky. Zaměřujeme se na výzkum a vývoj zejména v oblasti kardiovaskulárních a neurologických onemocnění, a snažíme se tak najít nové způsoby prevence, diagnostiky a léčby těchto nemocí.

V současnosti hledáme kolegu/kolegyni na pozici Financial Specialist.

Předpokládaný nástup: červenec 2020/dohodou Úvazek: 100 %

Náplň práce

• správa financí u přidělených projektů,

• příprava podkladů za spravované projekty pro potřeby účetní závěrky

• spolupráce a komunikace s projektovými manažery a se zástupci poskytovatelů dotací;

• kooperace s ostatními finančními specialisty z FNUSA-ICRC, účetním a právním oddělením FNUSA, při realizaci projektů;

• příprava podkladů pro potřeby povinných auditů projektů;

• pravidelná kontrola zaúčtování způsobilých nákladových položek a bankovních operací v účetnictví organizace;

• příprava podkladů k finanční části monitorovacích zpráv projektu;

• příprava přehledů pro vedení Finančního oddělení ICRC a poskytovatele dotace;

• spolupráce na při přípravě nových projektových žádostí (příprava rozpočtů).
Co od vás očekáváme
• SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru;

• Znalost účetních standardů a podvojného účetnictví podmínkou;

• praxe v realizaci dotačních projektů výhodou;

• orientace v principech vnitropodnikového účetnictví;

• znalost angličtiny na komunikační úrovni;

• uživatelská znalost MS Office;

• znalost Microsoft Dynamics NAV výhodou;

• analytické myšlení, samostatnost, proaktivní přístup;
Co vám nabízíme
• práci na plný úvazek v centru Brna v příjemném pracovním prostředí a mladém kolektivu;

• možnost úzké spolupráce s top odborníky z výzkumného a lékařského prostředí;

• odpovídající pracovní podmínky a ohodnocení;

• flexibilní pracovní dobu,

• zaměstnanecké benefity

• 5 týdnů dovolené.

V případě zájmu si rádi projdeme Váš životopis s uvedením údajů o dosavadní praxi včetně referencí od předchozího zaměstnavatele a motivační dopis. Napište nám do 15. 6. 2020.

Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na Vás!