Fakturant/ka

Jindřichův Hradec, Třeboň

KONTAKT E-MAILEM NEBO TELEFONICKY
Vyrábíme a prodáváme barvy, laky, lazury, spreje a doplňkové výrobky pro domácnost i pro průmysl. Chráníme tak letadla, auta, domy, fasády, ploty, nábytek a cokoliv dalšího, co je nutné natřít a ochránit. Přijďte k nám rozšířit náš kolektiv skvělých kolegů. Jsme PANTER COLOR a.s.
Hledáme šikovnou osobu na rozmanitou administrativní pozici do velkoobchodu barev a laků.
Co vás čeká?
Naše velkoobchodní středisko plné barev a laků hledá novou kolegyni/kolegu na pozici faturanta/ky.
- znalost fakturace a pokladny je výhodou
- znalost MS Office (Excel, Word...) je pro vás samozřejmostí
- orientace na internetu je také pro vás samozřejmostí
- pokud se orientujete v problematice aplikací barev a laků na různé povrchy, pak je to bod pro vás
Co vám můžeme nabídnout
- penzijní připojištění
- zaměstnanecká sleva na výrobky
- občerstvení na pracovišti
- pracovní doba pondělí až pátek od 6.30 - 15.00
Nástup možný ihned.
Pokud vás nabídka zaujala a nebo máte doplňující dotazy, neváhejte nás kontaktovat.
Těšíme se na vaše životopisy.

Detaily o pracovním místě:
Firma: PANTER COLOR a.s.
Okres Třeboň
Odvětví práce Administrativa
Pracovní pozice Fakturant/ka
Směnnost práce Jednosměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 23 000 Kč - 23 000 Kč
Nabídka přidána: 18. 10. 2019
Pracovní pozice aktivní
Požadavky na kandidáta
Min. vzdělání Střední odborné (vyučen)
Pracovně právní vztah Plný

Kontaktovat zaměstnavatele

PANTER COLOR a.s.
PANTER COLOR a.s. - 002, Za nádražím 1183, Třeboň II, 379 01 Třeboň
  • Kontaktní osoba: Renata Harazímová
  • Telefon: +420 601 085 753
  • E-mail: objednavky.trebon@panter-color.cz
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Fakturant/ka ve městě Třeboň? Pošlete svůj životopis firmě PANTER COLOR a.s. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Třeboň - Administrativa
Třeboň - nejbližší úřady práce