Ergoterapeut
Telč, Telč

Náplň práce: je zajištění ergoterapeutické péče klientům. Požadavky: komunikativní a pozitivní přístup k seniorům, podmínkou je odborná způsobilost k výkonu povolání dle zákona č./ SB. Zaměstnanecké výhody: vzdělávání, týdnů dovolené, finanční bonusy a spec. odměny, dotované stravování, poukázky na volný čas aj. První : osobně Mgr. Marika Krejčí , MBA, telefonicky ( ), emailem ( ) Další informace na webových stránkách SeneCura. Nabízíme Podnikové stravováníDovolená navícZvláštní prémiepoukázky na volný čas

Zkuste i další nabídky práce v okolí:
Detaily o pracovním místě:
Firma: Annonce
Okres Telč
Odvětví práce
Pracovní pozice Ergoterapeut
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 22. 7. 2021
Odpovědět na inzerát    22 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.

Telč - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Ergoterapeut ve městě Telč? Pošlete svůj životopis firmě Annonce ještě dnes.