Energetik (M/Ž) - mzda od 40 000 Kč
Praha

Informace
M2C je tým zkušených profesionálů v oboru bezpečnosti, správy budov a smart technologií. Máte schopnost jasně stanovovat „pravidla hry“? Jste profesionál ve svém oboru? Přidejte se k nám a chopte se příležitosti realizovat se v stabilní české firmě s mezinárodní působností.

Co bude vaším úkolem:

• Odečty energií

• Zpracování dat do reportů

• On-line monitoring

• Sledování spotřeb a jejich vyhodnocení

• Návrhy na opatření optimalizace spotřeb energii

• Konzultace s klienty (nákup komodit)

• Energetický management

• Energetické audity

• EPC projekty

• E-mobilita

• Spolupráce na projektech (ekologie a optimalizace energetického hospodářství)

• Nákup a prodej energií

Co od vás očekáváme:

• VŠ, popř. SŠ vzdělání, technický směr výhodou

• Praxe v oboru - PODMÍNKOU

• Zkušenosti s rozúčtováním energií

• Znalost problematiky a legislativní podpory v oblasti rozúčtování energií na konečného zákazníka

• Organizační schopnosti, samostatnost, časovou flexibilitu

• Znalost práce na PC (MS Office)

• Řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič

Výhodou bude, pokud bude mít:

• Znalost energetického zákona č. 458/2000 Sb. o podmínkách podnikání v energetických odvětvích a souvisejících prováděcích předpisů

• Zkušenosti s aplikacemi, softwary rozúčtování energií

• Zkušenosti s řešením problematiky obnovitelných zdrojů

Co za to nabízíme:

• Mzdu od 40 000 Kč/měs.

• Práci na HPP

• Moderní pracoviště v centru Prahy

• Pravidelná školení v rámci naší společnosti

• Příspěvek na stravování

• Služební PC a telefon

• Zvýhodněné volání O2

• MultiSport kartu

• Možnost osobního rozvoje

• Práci v pohodovém kolektivu

Kontakt:

Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linku.
Co od vás očekáváme

Co vám nabízíme

Detaily o pracovním místě:
Firma: Mark2 Corporation Czech, a.s.
Okres Praha
Odvětví práce Technika, elektrotechnika, energetika
Pracovní pozice Energetik (M/Ž) - mzda od 40 000 Kč
Směnnost práce Plný
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 26. 11. 2021
Pracovní pozice aktivní
Požadavky na kandidáta
Min. vzdělání Středoškolské
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Energetik (M/Ž) - mzda od 40 000 Kč ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě Mark2 Corporation Czech, a.s. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Praha - Technika, elektrotechnika, energetika
Praha - nejbližší úřady práce