Elektroúdržbář - 1 směna!!!
celá ČR, celá ČR, Pardubice

POPIS POZICE:

Pro českou společnost, zabývající se obchodem a výrobou v zemědělském oboru, hledám pracovníka údržby - elektro.

Práce je ve středisku v Pardubicích s výjezdy do ostatních provozoven ve Východních Čechách - pouze 1 směna, stabilní práce, prima kolektiv!!!

Náplň práce:

- preventivní elektroúdržba veškerých výrobních i nevýrobních zařízení

- řešení nenadálých poruch

- výjezdy i do ostatních středisek ve východních Čechách

- evidence servisních úkonů a použitého materiálu

PROFIL KANDIDÁTA:

- SOU/SŠ elektro

- vyhláška 50 par. 6

- praxe na podobné pozici

- řp. B

- zkušenosti s MaR výhodou

- spolehlivost a samostatnost

NABÍZÍME:

- stabilní práci a plat + bonusy

- 5 týdnů dovolené

- příspěvek na penzijko

- příspěvky na stravování

- rekreační objekty pro Váš odpočinek

Zaujala Vás nabídka? Zašlete mi Váš životopis a já se Vám ozvu s dalším postupem.