ELEKTROTECHNIK/PROGRAMÁTOR PLC, 35 000 Kč
Jihočeský kraj, Písek, Písek

POPIS POZICE:
Pokud máte min. SŠ elektrotechnické vzdělání a umíte programovat PLC stroje, stoprocentně splňujete naši představu na pozici ELEKTROTECHNIK/PROGRAMÁTOR PLC!

Jedná se o práci v jednosměnném provozu!

BENEFITY:
- stravenky
- odborná školení
- příspěvek na penzijní připojištění

POŽADAVKY:
- SŠ/VŠ elektrotechnického směru
- znalost alespoň jednoho programovacího jazyka (preferovány zkušenosti s programováním PLC)
- ŘP sk. B
- časová flexibilita

Zkuste i další nabídky práce v okolí:
Detaily o pracovním místě:
Firma: Grafton Recruitment
Okres Písek
Odvětví práce Programátor
Pracovní pozice ELEKTROTECHNIK/PROGRAMÁTOR PLC, 35 000 Kč
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda:
Nabídka přidána: 26. 2. 2020
Pracovní pozice aktivní
Zajímavé nabídky práce v okolí:
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
Písek - Nabídky práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici ELEKTROTECHNIK/PROGRAMÁTOR PLC, 35 000 Kč ve městě Písek? Pošlete svůj životopis firmě Grafton Recruitment ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Písek - Programátor
Podívejte se i na další nabídky práce:
Písek - nejbližší úřady práce