Elektrotechnik - PLC (28-39.000 Kč)
Kraj Vysočina, Kraj Vysočina

Náplň práce

  • Návrh konceptu jednoúčelových automatů - elektro část
  • Výroba, zapojení, osazení elektro dílu stroje
  • Vypracování dokumentace a schémat zapojení
  • Tvorba výkresové dokumentace

Požadujeme

  • SŠ/VŠ technického zaměření - ideálně elektro
  • Zkušenosti s programováním PLC aplikací
  • Mírně pokročilou znalost anglického nebo německého jazyka
  • Platnou vyhlášku č. 50/1978 Sb., §6
  • Znalost senzoriky a řízení pohonů

Nabízíme

  • Služební notebook a mobilní telefon
  • Bonusy
  • Týden dovolené navíc
  • Flexibilní pracovní doba
  • Možnost služebních cest do zahraničí
  • Pozici vhodnou pro muže i ženy
  • Místo výkonu práce: cca 15 km od Třebíče