ELEKTRONIK

ELEKTRONIK
Moravskoslezský kraj, Nový Jičín, Nový Jičín

POPIS POZICE:
Špičková technika potřebuje svého pečovatele, ELEKTRONIKA. Ať už jsi teprve sou kariéru začal, nebo jsi znalec oboru, u nás dostaneš do péče to nejcennější co máme a my tě za to náležitě odměníme (a přihodíme i něco navíc).

A pokud jsi ABSOLVENT, tak i o tebe se postaráme a naučíme tě vše potřebné.

Náplň práce:

*Diagnostika a opravy strojního zařízení, veškerých elektrických strojů a zařízení, slaboproudých rozvodů, silnoproudých elektroinstalací budov atd.
*Instalace a opravy LAN rozvodů

BENEFITY:
* 5 týdnů dovolené
* Příspěvek na dopravu
* Příplatky na stravování
* Životní a penzijní připojištění
* High-tech prostředí mezinárodní společnosti

POŽADAVKY:
*OU/SŠ vzdělání - elektrotechnika, příbuzné obory
*platná vyhláška 50 min. §6
*zkušenost s diagnostikou elektronických systémů
*čtení elektrodokumentace
* VÝHODA - zkušenost s roboty ABB, KUKA, ENGEL a Sepro

Detaily o pracovním místě:
Firma: Grafton Recruitment
Okres Nový Jičín
Odvětví práce Elektrotechnik
Pracovní pozice ELEKTRONIK
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 25 000 Kč - 30 000 Kč za měsíc
Nabídka přidána: 22. 10. 2019
Zaujala Vás nabídka práce na pozici ELEKTRONIK ve městě Nový Jičín? Pošlete svůj životopis firmě Grafton Recruitment ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Nový Jičín - Elektrotechnik