Elektromontér (provoz Kabelová síť)

Praha
  • Směnnost: Jednosměnný provoz
  • Min. požadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
  • Počet pracovních míst: 1
  • Pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců: Zdravé osoby
  • Nabízená mzda: 30 000 Kč/měsíc

Měrková Martina, e-mail:

Vaším úkolem bude:
" Montáž kabelových souborů (koncovek a spojek všech typů) střídavého a stejnosměrného napětí na kabelech klasických, celoplastových a na kabelech s polovodivými vrstvami (kabely 22kV) se současným odzkoušením a předáním do provozu
" Seřízení a nastavení složitých spínacích a ochranných zařízení, např. zemních ochran apod.
" Dílenské opravy a revize složitých elektrických přístrojů a zařízení rozvodů nn a vn
" Provádění revizí elektrických spotřebičů a nářadí podle ČSN a vnitřních norem
" Montáž a zapojování elektroinstalace v objektech , včetně kabelových rozvodů do 1kV
Co od Vás očekáváme:
" praxe výhodou
" Obor vzdělání: elektrotechnika, doprava
" zákon 250/2021 Sb. nebo 100/1995 Sb. - výhodou

Nástup možný ihned

Zaměstnanecké výhody:
" Výkonnostní měsíční a dlouhodobé odměny dle Kolektivní smlouvy
" Výrazně zlevněné zaměstnanecké jízdné i pro rodinné příslušníky (Lítačka - roční kupón na MHD a "vlak PHA")
" Penzijní připojištění po roce výkonu práce v hodnotě 1 500 Kč/měsíc
" 3 dny zdravotního volna s náhradou mzdy (tzv. sick days)
" 5 týdnů dovolené
" Příspěvek na stravování formou stravenek v hodnotě 140 Kč
" Poukázky FLEXIPASS ve výši 4 000 Kč/rok
" Příspěvek na dětskou rekreaci až do výše 5100 Kč/rok
" Pro vybrané profese pojištění odpovědnosti
" Možnost dotovaného ubytování v ubytovně
" Zázemí velké společnosti s dlouholetou tradicí

Mapa umístění pracoviště:
Detaily o pracovním místě:
Firma: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: Elektromontér (provoz Kabelová síť)
Směnnost práce Jednosměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 30 000 Kč
Nabídka přidána: 27. 4. 2023
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Elektromontér (provoz Kabelová síť) ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost ještě dnes.