Elektromontér nn,vn i vvn

Plzeň, Plzeň

Náplň práce

  • elektromontážní práce na rozvodnách a jiných elektro-energetických zařízeních
  • práce spojené se servisem a údržbou elektrických zařízení nn, vn, vvn
  • práce jsou vykonávané v týdenním pracovním režimu tzn. pondělí až pátek (možno ve čtvrtek při napracování hodin)
  • proměnlivá montážní pracoviště (Plzeňský a Karlovarský kraj)
Váš profil
  • SOU elektro vzdělání podmínkou
  • praxe v oboru, (možno aktivní absolvent SOU elektro, který se chce v oboru dále rozvíjet)
  • odborná způsobilost v energetice vyhl. 50 § 4 a výše
  • samostatnost, zodpovědnost, loajalita
  • schopnost pracovat ve výškách
Naše nabídka
  • zodpovědná práce ve stále se rozvíjející společnosti
  • odpovídající finanční ohodnocení dle praktických zkušeností
  • možnost zvýšení kvalifikace – kariérní i profesní růst
  • příspěvek na důchodové pojištění
  • pracovní doba 37,5 h/týden
  • roční odměny, cestovní náhrady, příplatky, mimořádné odměny
  • možnost firemního ubytování

Požadavky na uchazeče

Odměny a benefity

Detaily o pracovním místě:
Firma: Trenkwalder Česká Republika
Okres Plzeň
Odvětví práce Výroba a provoz
Pracovní pozice Elektromontér nn,vn i vvn
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 14. 8. 2019
Pracovní pozice aktivní

Kontaktovat zaměstnavatele

Pokud máte zájem o tuto pracovní pozici nebo si chcete vyžádat od zaměstnavatele více informací, vyplňte následující formulář se svými kontaktními údaji, životopisem a stručným průvodním dopisem:

Nahrajte svůj životopis (CV): (povinné!)

Nahrávejte soubory pouze ve formátu doc, docx, pdf.
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Elektromontér nn,vn i vvn ve městě Plzeň? Pošlete svůj životopis firmě Trenkwalder Česká Republika ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Plzeň - Výroba a provoz