ELEKTROMECHANIK | HRÁDEK NAD NISOU
Liberecký kraj

POPIS POZICE:
Máte praxi s údržbou strojů? K tomu máte aktivní vyhlášku č. 50 § 6?

Pak možná hledáme právě Vás!

Pracovní náplň:
- Kontrola a údržba elektrických/strojních zařízení (např. tlakových licích strojů a ostřihovacích lisů
- Odstraňování zjištěných závad při revizích, opravách a při poruchách
- Provádění preventivních kontrol strojů a zařízení
- Orientace v elektrických plánech

BENEFITY:
- Bonus za plnění hospodářského výsledku
- 5 týdnů dovolené
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Bonus za odpracované roky
- Příspěvek na stravování
- Vzdělávací školení a jazykové kurzy

POŽADAVKY:
- SOU technického zaměření
- Praxe min. 2 roky (automotive výhodou)
- Vyhláška 50/§6 min.
- Technické znalosti a myšlení
- Schopnost pracovat v týmu a ve směnném režimu

Detaily o pracovním místě:
Firma: Grafton Recruitment
Okres Liberecký kraj
Pracovní pozice ELEKTROMECHANIK | HRÁDEK NAD NISOU
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 28 000 Kč - 30 000 Kč za měsíc
Nabídka přidána: 2. 11. 2021
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
Liberecký kraj - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici ELEKTROMECHANIK | HRÁDEK NAD NISOU ve městě Liberecký kraj? Pošlete svůj životopis firmě Grafton Recruitment ještě dnes.
Liberecký kraj - nejbližší úřady práce