ELEKTRO PROJEKTANT|KARLOVY VARY
Karlovarský kraj, Karlovy Vary

POPIS POZICE:
Máte vzdělání v oboru elektro? Působil jste v minulosti jako projektant, elektro- údržbář, seřizovač a podobně?

Chcete práci ve stabilní, české společnosti zabývající se automatizací, robotizací výroby a být součástí rozjezdu nových projektů?

Mám pro Vás pozici ELEKTRO PROJEKTANTA přímo v Karlových Varech!

Jako ELEKTRO PROJEKTANT budete mít na starost:

- Tvoření návrhu na elektrické řešení pro následné řízení technologií
- Vedení projekčního týmu
- Práce v kanceláři firmy, ale i občasný dozor na stavbách
- Projektování procesní automatizace v energetickém průmyslu (elektrárny, čističky vod, teplárny)
- Celková příprava dokumentů a podkladů pro projekci a projektování
- Komunikace se zákazníky, dodavateli
- Kooperace s ostatními odděleními

BENEFITY:
- 5 týdnů dovolené
- Cestovní náhrady, kapesné
- Flexibilní začátek/konec pracovní doby
- Zázemí úspěšné české společnosti s nadnárodní klientelou
- Zajištěné ubytování
- Přátelské pracovní prostředí
- Teambuildingové aktivity
- Sick days
- Příspěvek na stravování a jazykové vzdělávání

POŽADAVKY:
- Vzdělání elektro
- Praxe v projektování
- Zkušenost s procesní automatizací
- Řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
- Znalost Auto CAD, Eplan výhodou
- Angličtina (i základy) výhodou

Detaily o pracovním místě:
Firma: Grafton Recruitment
Okres Karlovy Vary
Pracovní pozice ELEKTRO PROJEKTANT|KARLOVY VARY
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 45 000 Kč - 65 000 Kč za měsíc
Nabídka přidána: 20. 1. 2022
Odpovědět na inzerát    27 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Karlovy Vary - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici ELEKTRO PROJEKTANT|KARLOVY VARY ve městě Karlovy Vary? Pošlete svůj životopis firmě Grafton Recruitment ještě dnes.