Elektrikář - údržbář

Jihočeský kraj

Náplň práce

  • Údržba strojů a zařízení
  • Odstraňování závad na zařízení
  • Elektroúdržba v rozsahu oprávnění dle vyhlášky č.50
  • Údržba osvětlení a rozvodů elektrické energie v závodě
  • 3 směnný provoz pondělí - pátek
  • Požadujeme

  • Platná vyhláška č.50/78 Sb. § 6
  • Znalost opravy elektronických částí strojů
  • Spolehlivost
  • Nabízíme

  • Finanční ohodnocení 180 Kč / hod.
  • Dlouhodobé pracovní uplatnění
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Nástup možný ihned

  • NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

    Detaily o pracovním místě:
    Firma: ManpowerGroup s.r.o.
    Lokalita: Jihočeský kraj
    Pracovní pozice: Elektrikář - údržbář
    Směnnost práce Plný úvazek
    Nástup do práce od: IHNED
    Nabízená mzda: 27 000 Kč - 27 000 Kč
    Nabídka přidána: 21. 3. 2024
    Odpovědět na inzerát    28 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
      Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
    • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
      Chci se registrovat
      Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
    Jihočeský kraj - Nabídka práce v okolních lokalitách
    Zaujala Vás nabídka práce na pozici Elektrikář - údržbář ve městě Jihočeský kraj? Pošlete svůj životopis firmě ManpowerGroup s.r.o. ještě dnes.