ELEKTRIKÁŘ
Středočeský kraj, Nymburk

POPIS POZICE:
MÁTE VYHLÁŠKU Z ELEKTRA?

V tom případě čtětě dál!

- Zajištění preventivní údržby
- Diagnostika a opravy strojů a zařízení
- Diagnostika a opravy budov

BENEFITY:
* 13. a 14. plat
* Bonus za nekouření 500 Kč/měsíčně
* 5 týdnů dovolené
* Stabilizační (náborový) příspěvek 10000 Kč
* Příspěvek na dopravu až 1700/měsíčně
* Obědy za 23 Kč / Stravenky
* Firemní tarif mobilního operátora až pro 5 čísel
* Letní tábor pro děti
* Příspěvek na masáže apod.
* Příspěvek na umístění dítěte v nestátním předškolním zařízení ve výši 2000 Kč/měsíčně
* Firemní akce pro zaměstnance a dodavatelské slevy
* Odměny za darování krve nebo kostní dřeně až 5000 Kč

POŽADAVKY:
* Střední odborné vzdělání, technické (elektro).
* Vyhl. 50/ 78 Sb. ideálně § 6,7, poradíme si i s § 5
* Znalost práce na PC
* Schopnost orientovat se v technické dokumentaci
* Základní znalost elektroniky
* Ochotu pracovat ve směnném provoze
* Samostatnost, zodpovědnost, manuální zručnost

Detaily o pracovním místě:
Firma: Grafton Recruitment
Okres Nymburk
Odvětví práce Elektrikář
Pracovní pozice ELEKTRIKÁŘ
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 14. 9. 2021
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
Nymburk - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici ELEKTRIKÁŘ ve městě Nymburk? Pošlete svůj životopis firmě Grafton Recruitment ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Nymburk - Elektrikář
Nymburk - nejbližší úřady práce