E-commerce | Full-Stack Web Developer| Fully Remote
Česká republika

Náplň práce

Tvou hlavní náplní práce budou projekty a požadavky spadající pod logistiku a vše kolem ní. Starat se budeš především o nabídku doprav a proces jejího výběru, počítání dostupností a zjišťování termínů doručení, kontinuální focus na performance a stabilitu aplikace a další.
* Tvorba REST API * Přesah do klientské části aplikace * Řešení bugů, ale i implementaci nových fíčur * Unit testy, code reviews

Požadujeme

* Znalost .Net Frameworku a .Net Core * Znalost REST a SOLID principles * Znalost source control GIT * Dobrá úroveň algoritmizacebr * Alespoň základy MS SQL, T-SQL, HTML/CSS a JS Tohle bude fajn, když znáš:
* Zkušenosti s Jira & Confluence * LESS/SASS * TypeScript * React

Nabízíme

  • Zaměstnanecké slevy
  • Flexibilní pracovní doba
  • 25 dní dovoleny
  • Když už dojdeš někdy do kanceláří, tak si můžeš třeba vyzkoušet lezeckou stěnu, saunu, solnou jeskyni nebo posilku
  • Samozřejmostí jsou tradiční bonusy
  • Jazyková výuka, další vzdělávání a možnosti, jak se rozvíjet

Detaily o pracovním místě:
Firma: ManpowerGroup s.r.o.
Okres Česká republika
Pracovní pozice E-commerce | Full-Stack Web Developer| Fully Remote
Směnnost práce Plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 2. 11. 2021
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
Zaujala Vás nabídka práce na pozici E-commerce | Full-Stack Web Developer| Fully Remote ve městě Česká republika? Pošlete svůj životopis firmě ManpowerGroup s.r.o. ještě dnes.