DISTRIBUTOR / DISTRIBUTORKA REKLAMNÍCH LETÁKŮ - OZP

Náchod
  • Směnnost: Jednosměnný provoz
  • Min. požadované vzdělání: Bez vzdělání
  • Počet pracovních míst: 10
  • Pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - zkrácený úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců: OZP s maximálně 2. stupněm invalidityOZP s invaliditou 3. stupně (dříve TZP)
  • Nabízené výhody k volnému místu:
    - Jiné výhody (možnost měs. prémiové složky, flexibilní rozvržení práce dle svých potřeb, atd.)
  • Nabízená mzda: 4 725 - 9 450 Kč/měsíc

DISTRIBUTOR / DISTRIBUTORKA REKLAMNÍCH LETÁKŮ - zaměstnání pro osoby se zdravotním postižením.
Pracovní poměr na dobu určitou (do 30. 6. 2024), jednosměnný provoz.

Náplň práce: příjem letáků od dopravce a kontrola jejich počtu; příprava letáků k roznosu; roznos letáků ve svěřené lokalitě (s pomocí naší praktické tašky nebo vozíku na kolečkách) do poštovních nebo hromadných schránek či na odkladná místa; potvrzení ukončení roznosu e-mailem nebo telefonem.

Co od Vás zaměstnavatel požaduje: pouze svědomitost a zodpovědnost, zkrátka někoho, na koho se můžou spolehnout; nemusíte mít žádné speciální znalosti či předchozí zkušenosti, vše Vás zaučí.

Co Vám zaměstnavatel nabízí: práci ve stabilní společnosti s dlouholetou tradicí a přátelským kolektivem; výhody hlavního pracovního poměru (odvod na sociální a zdravotní, nárok na dovolenou, nemocenskou, započtení odpracovaných let do starobního důchodu, apod.); dlouhodobou spolupráci; nástup IHNED, popř. dle dohody; individuální a vstřícný přístup k zaměstnancům, pomoc a radu ze strany vedoucího; zkrácený úvazek 10, 15 nebo 20 hodin týdně - dle velikosti sektoru a počtu schránek; pravidelný měsíční hrubý příjem při úvazku 20 hod./týden činí 9.450 Kč; možnost měsíční prémiové složky; flexibilní rozvržení práce dle svých potřeb; místo výkonu práce: okres, dle místa bydliště uchazeče; zaměstnáním u této firmy nepřicházíte o nárok na invalidní důchod; možnost zkušebního roznosu letáků.

Jste osoba se zdravotním postižením a nevíte, zda je pro Vás práce vhodná?
Otestujte se na www.testdistributora.cz. Více informací na www.distribucni.cz.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, prosíme, pošlete životopis na e-mail: nebo zavolejte na bezplatnou telefonním linku v době od 09:00 hod. do 15:00 hod.

Detaily o pracovním místě:
Firma: Česká distribuční k.s.
Lokalita: Náchod
Pracovní pozice: DISTRIBUTOR / DISTRIBUTORKA REKLAMNÍCH LETÁKŮ - OZP
Směnnost práce Jednosměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 4 725 Kč - 9 450 Kč
Nabídka přidána: 15. 1. 2024
Odpovědět na inzerát    22 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Náchod - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici DISTRIBUTOR / DISTRIBUTORKA REKLAMNÍCH LETÁKŮ - OZP ve městě Náchod? Pošlete svůj životopis firmě Česká distribuční k.s. ještě dnes.