Dispečer/ka PCO s náborovým příspěvkem
Brno

Požadujeme
Uživatelská znalost na PC
Trestní bezúhonnost
Dobré komunikační schopnosti
Odolnost proti strestu
Práce vymezena zaměstnavatelem pro invalidu

Nabídka
Práce na HPP 120Kč/hod.+příplatky s jednorázovým náborovým příspěvkem 10 tisíc Kč
Přátelské pracovní prostředí
Zaškolení a možnost získat praxi v zajímavém oboru
Finanční prémie za dobře vykonanou práci

Pracovní náplň
Komunikace s klienty po telefonu
Zpracování alarmů na PCO dle nastavených postupů
Vyslání výjezdového týmu
Kontrola nástupů fyzické ostrahy na objekty
Zpracování drobných administrativních úkonů
Směnnost 12 hodinové směny denní a noční dle rozpisu služeb

Detaily o pracovním místě:
Firma: AVES PLUS, spol. s r.o.
Okres Brno
Odvětví práce Jiné,Ostraha
Pracovní pozice Dispečer/ka PCO s náborovým příspěvkem
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 16 000-20 000 Kč/měs.
Nabídka přidána: 2. 11. 2021
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
Brno - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Dispečer/ka PCO s náborovým příspěvkem ve městě Brno? Pošlete svůj životopis firmě AVES PLUS, spol. s r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Brno - Jiné,Ostraha
Brno - nejbližší úřady práce