DevOps (Ref. č.: 1577006707)
Praha

Náplň práce

Pro našeho klienta, významného dodavatele informačních systémů pro lékárny na českém trhu, který se zabývá vývojem, implementací a podporou specializovaných softwarů pro všechny typy lékáren, hledáme vhodné kandidáty na pozici DevOps.

Náplň práce

  • Integrace a nasazení nových produktů u zákazníka
  • Řešení mimořádných situací
  • Komunikaci mezi vývojáři a servisním týmem
  • Servisní péče o významné zákazníky.

Požadujeme

  • Samostatnost
  • Analytické myšlení
  • Základní administrační znalosti v OS Microsoft, Linux
  • Znalost SQL-92
  • Znalost MySQL/MS SQL
  • Český jazyk - komunikativní úroveň
  • Znalost programovacího jazyku. Zejména PHP - výhodou
  • Oracle SQL, Vertica - výhodou
  • Zkušenost s kontejnery, virtualizací - výhodou
  • Pasivní znalost AJ (orientace v textech a odborné literatuře) - výhodou

Nabízíme

  • Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Zázemí silné, stabilní a nadnárodní společnosti s předním postavením na trhu lékárenského IT
  • 5 týdnů dovolené
  • Motivující finanční ohodnocení
  • 13. plat
  • Možnost seberealizace a profesního růst
  • Příležitost k dalšímu vzdělávání (odbornému, jazykovému …)
  • Firemní a týmové akce
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Příspěvek na stravování
  • Závodní stravování
  • Individuální rozvržení pracovní doby
  • Místo výkonu práce: Praha 15

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Detaily o pracovním místě:
Firma: PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.
Okres Praha
Odvětví práce DevOps Engineer
Pracovní pozice DevOps (Ref. č.: 1577006707)
Směnnost práce plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 26. 11. 2021
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici DevOps (Ref. č.: 1577006707) ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Praha - DevOps Engineer
Praha - nejbližší úřady práce