DevOps inženýr | šance i pro absolventy!
Jihomoravský kraj

POPIS POZICE:
Umíš pracovat s Linuxem a orientuješ se už i v Dockeru? Nezalekneš se interní komunikace v angličtině? A co skriptování v Bashi, taky bez problému?

Výborně, v tom případě jsi přesně náš člověk! Pošli nám svůj životopis!

Hledáme DevOps inženýra pro automatizace a zlepšování našich procesů. Jsme stabilní společnost, která vyvíjí produkty pro velké mezinárodní společnosti. V Brně máme nové a prostorné kanceláře, kde vládne přátelská atmosféra. Často chodíme po práci na pivo nebo pořádáme mnoho firemních akcí, jsme jedna velká parta!

Co bude tvořit tvou pracovní náplň:

* budeš se podílet na automatizaci a zlepšování našich interních procesů
* dostaneš se k nasazování aplikací a CI/CD nástrojů
* skriptování v Bashi a příprava pomocných nástrojů
* harmonizace stávajících procesů
* vytváření prostředí pro týmy
* budeš mít na starost neustálý vývoj

BENEFITY:
* 13. plat
* stravenkový paušál
* 25 dní dovolené
* sick days
* pružná pracovní doba
* home office
* benefitní systém Cafeterie
* firemní školení, jazykové kurzy
* firemní notebook
* zapůjčení firemních aut i k soukromým účelům
* relokační balíček
* smlouva na dobu neurčitou

POŽADAVKY:
Jaké znalosti jsou pro nás klíčové?
* znalost Docker a Linux
* anglický jazyk pro interní komunikaci v rámci společnosti
* znalost skriptování v Bashi
* schopnost analyzovat požadavky a hledat ideální řešení
* výhodou ti bude znalost K8s

Detaily o pracovním místě:
Firma: Grafton Recruitment
Okres Jihomoravský kraj
Pracovní pozice DevOps inženýr | šance i pro absolventy!
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 45 000 Kč - 85 000 Kč za měsíc
Nabídka přidána: 4. 1. 2022
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
Jihomoravský kraj - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici DevOps inženýr | šance i pro absolventy! ve městě Jihomoravský kraj? Pošlete svůj životopis firmě Grafton Recruitment ještě dnes.
Jihomoravský kraj - nejbližší úřady práce