Detektiv, strážný Police nad Metují
Police nad Metují, Police nad Metují

Do retailového řetězce v Polici nad Metují přijmeme pracovníky na pozici strážného.

Nástup možný 1.5.2021

Náplň práce:

  • zajištění ostrahy u obchodního řetězce
  • pochůzková činnost v rámci svěřené prodejny
  • dodržování daných bezpečnostních předpisů
  • spolupráce při zadržení osob páchajících trestnou činnost

Nabízíme:

  • práci ve stabilní společnosti
  • odpovídající hodinovou sazbu i prémie za výkon
  • lze pracovat na DPP i na HPP
  • přívětivý pracovní kolektiv
  • školení, kurzy, certifikáty (PK Strážný 68-008)
  • možnost zálohového vyplácení
  • nástup možný 1.5.2021
  • místo výkonu práce: Police nad Metují, Broumov, Hronov

Požadujeme:

  • věk 18 a více
  • čistý výpis rejstříku trestů
  • spolehlivost, flexibilita

Do životopisu nezapomeňte uvést kontaktní údaje. Těšíme se na případnou spolupráci.