Jednoduchá montáž výrobků - hledáme nové kolegy/ně!
Česká republika, Česká republika

Náplň práce

Pro společnost, která působí v oblasti elektrotechnického průmyslu a je vyhlášeným dodavatelem výrobků pro automobilový průmysl, hledáme nové kolegy a kolegyně na jednoduchou montáž výrobků.
- montážní činnost - fyzicky nenáročná práce - obsluha jednoduchých strojů a kontrolních zařízení - průběžná kontrola kvality výrobků - např. i vizuální kontrola pod lupou či mikroskopem - manipulace s polotovary a hotovými výrobky - zápisy údajů do výrobní dokumentace - čištění strojů a zařízení, udržování čistoty a pořádku na pracovišti

Požadujeme

- minimálně odborné vyučení
- praxe ve výrobní společnosti alespoň 2 roky
- zodpovědný přístup k práci
- manuální zručnost
- dobrý zdravotní stav

Nabízíme

- práci na HPP ve stabilní výrobní společnosti
- odpovídající mzdové ohodnocení + mimořádné odměny
- 5 týdnů dovolené
- nárůst mzdy každý rok
- příspěvek na penzijní připojištění
- zajištěné stravování - 25 Kč/oběd
- zvýhodněný mobilní tarif
- program Cafeterie
- nástup možný ihned
- místo výkonu práce: Lanškroun