Dělník potravinářské výroby
Protivín, Protivín

Náplň práce: výroba piva

Nabídka: Nabízíme:

- pracovní uplatnění v zavedené a prosperující firmě

- práci v atraktivním oboru

- vstřícnost, přátelský přístup

- možnost zaškolení na více pozicích

- firemní benefity (sleva na výrobky, příspěvek na dopravu ...)

Datum nástupu: možný ihned

Požadavky: - vyučení v oboru sladovník – pivovarník, popř. v jiném potravinářském oboru výhodou

- ochotu pracovat v třísměnném provozu

- odpovědný a pečlivý přístup k práci, smysl pro pořádek a hygienu

- praxe v oboru (i příbuzném) vítána

- časovou flexibilitu

- manuální zručnost

- řidičský průkaz skupiny B (není podmínkou)

- znalost práce na PC výhodou

Požadované vzdělání: základní, výuční list, maturita výhodou
Poznámka: Místo pracoviště: Protivín
Typ pracovního vztahu: práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Délka pracovního poměru: pracovní smlouva na dobu určitou, po zapracování na dobu neurčitou