Dělník, Operátor výroby (možnost ubytování)
Příbram, Příbram

Hledáme zaměstnance na pozici Dělník, operátor výroby

Náplň práce:

Ruční uhlazování laminátu (válečkování) po nástřiku koupelnových van (Dělník ve výrobě van a sprchových koutů)

Manipulace s výlisky

Obsluha vysokotlakého lisu (Dělník na lisu)

Provádění obsluhy a kontrolní činnosti v souladu s provozním řádem, což znamená příprava chemikálií, čištění filtru a kalolisu, čištění a kalibrace elektrod a hladinoznaků, další činnosti a běžnou údržbu dle provozního řádu. (Dělník galvanovny)

1, 2, 3 sm provoz podle domluvy

Nabídka: Nadstandardní mzdové ohodnocení

Pololetní, roční a mimořádné odměny

Dotované obědy ve výši 36 Kč

Možnost poskytnutí dotovaného ubytování na podnikové ubytovně ve výši 2200 Kč/měsíc

Dlouhodobou práci v kmenovém stavu a nikoli pod agenturou práce

Požadavky: Manuální zručnost

Spolehlivost, samostatnost, časová flexibilita

Praxe ve výrobním provozu vítána, není podmínkou

Vhodné pro absolventy