Dělník modelovacího - ohraňovacího lisu, BOLATICE
Opava

Informace
Pro naše klienta zabývajícího se výrobou nerezových výrobků pro jaderný, automobilový či petrochemický průmysl nabíráme nové zaměstnance na pozici Dělníka ve výrobě - obsluha modelovacího/ohraňovacího lisu při tvorbě a modelování plechů.

POPIS PRACOVNÍ POZICE:

obsluha vysekávacího stroje a dalších strojů na tvarování Cu trubek
Co od vás očekáváme
POŽADUJEME:

min. 18 let

praxe na konkrétních strojích není nutná

vyučen v technickém oboru

nutnost orientace a čtení technických výkresů

anglický jazyk výhodou ne podmínkou

manuální zručnost

spolehlivost

samostatnost

dobrý zdravotní stav
Co vám nabízíme
NABÍZÍME:

MZDA 110-120,-Kč/hod

výkonnostní bonusy

stravenky v hodnotě 60,-Kč/směnu

zázemí silné nadnárodní společnosti

možnost profesního růstu

PRÁCE VHODNÁ I PRO ABSOLVENTY

Detaily o pracovním místě:
Firma: Work Service Czech s.r.o.
Okres Opava
Odvětví práce Řemeslné a pomocné práce
Pracovní pozice Dělník modelovacího - ohraňovacího lisu, BOLATICE
Směnnost práce Plný
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 20 000 Kč - 23 000 Kč den
Nabídka přidána: 26. 11. 2021
Pracovní pozice aktivní
Požadavky na kandidáta
Min. vzdělání Vyučen
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
Opava - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Dělník modelovacího - ohraňovacího lisu, BOLATICE ve městě Opava? Pošlete svůj životopis firmě Work Service Czech s.r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Opava - Řemeslné a pomocné práce
Opava - nejbližší úřady práce