• Směnnost
    Jednosměnný provoz
  • Min. požadované vzdělání:
    Bez vzdělání
  • Počet pracovních míst:
    1

  • Pracovněprávní vztah:
    Pracovní poměr - plný úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců:
    Absolventy
    Zdravé osoby
  • Nabízené výhody k volnému místu:
    Ubytování

  • Nabízená mzda:
    20 160 Kč/měsíc
DĚLNÍK / DĚLNICE VÝKOPOVÝCH PRACÍ
Hronov

Pracovní smlouva na rok s možností prodloužení na dobu neurčitou, jednosměnný provoz, mzda od 20.160 Kč hrubého za plný úvazek Nástup možný ihned nebo dohodou. Zaměstnání je vhodné i pro absolventy/absolventky.

Náplň práce: provádění stavebních prací a terénních úprav, spolupráce s týmem na včasném a kvalitním zhotovení prací.

Požadavky: manuální zručnost, fyzickou zdatnost, ochota učit se a spolupracovat v kolektivu, základní vzdělání, chuť k práci.

Zaměstnanecké výhody: zajištění dopravyna pracoviště a ubytování.

Kontakt: p. Formanová Denika, tel.: 705 602 398 (Po-Pá od 07:00 hod. do 15:00 hod.), e-mail: info@ekobr.cz (pro zaslání životopisu).

Detaily o pracovním místě:
Firma: EKO Broumovsko s.r.o.
Okres Hronov
Pracovní pozice DĚLNÍK / DĚLNICE VÝKOPOVÝCH PRACÍ
Směnnost práce Jednosměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 20 160 Kč/měsíc
Nabídka přidána: 3. 5. 2022
Odpovědět na inzerát    66 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Hronov - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici DĚLNÍK / DĚLNICE VÝKOPOVÝCH PRACÍ ve městě Hronov? Pošlete svůj životopis firmě EKO Broumovsko s.r.o. ještě dnes.