Finanční controller s vedením týmu
Milevsko, Milevsko

Nabídka:

Požadavky: Máte zkušenost jako finanční controller, výrobní prostředí Vám není cizí a vedení lidí máte v krvi? Chcete nadále rozvíjet nejen sebe, ale i celé finanční oddělení? Pak hledáme právě Vás!

Jaká bude Vaše náplň práce?

   •  Správa klíčových finančních procesů ve firmě (controlling, analýzy, plánování nákladů, reporting)

   •  Revize finančních procesů ve firmě, jejich návrh a zavedení

   •  Práce s daty, tvorba přehledů

   •  Vedení a rozvoj menšího týmu

   •  Komunikace s dceřinými společnostmi

   •  Ad hoc úkoly a analýzy

   •  Účast na projektech

Jaké pro ni potřebujete předpoklady?

   •  Praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti (3 – 5 let)

   •  Znalosti controllingu, reportingu a nákladového účetnictví

   •  Zkušenost s vedením lidí

   •  VŠ ekonomického směru

   •  Angličtina na komunikativní úrovni

   •  Zkušenost s ERP systémy (ideálně Helios, SAP)

   •  Analytické myšlení, proaktivní povaha, chuť procesy zlepšovat a posouvat dál

Co Vám můžeme nabídnout?

   •  Zajímavou práci v oblasti výroby a vývoje

   •  Zázemí stabilní společnosti

   •  Možnost seberealizace

   •  Podpora osobního i kariérního růstu

   •  Motivační manažerský program

   •  Závodní stravování

Pokud Vás pozice zaujala a splňujete předpoklady, neváhejte nám zaslat svůj životopis. Těšíme se na Vás!