• Směnnost
    Turnusové služby
  • Min. požadované vzdělání:
    Základní + praktická škola
  • Počet pracovních míst:
    1

  • Pracovněprávní vztah:
    Pracovní poměr - plný úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců:
    Absolventy
    Zdravé osoby
  • Nabízená mzda:
    26 200 - 31 600 Kč/měsíc
číšník/servírka
Doksy

Požadujeme:
- vyučení v oboru či odpovídající praxi, případně Vás rádi zaučíme
- znalost NJ či AJ bude Vaší velkou výhodou
- pozitivní přístup k práci a příjemné vystupování
- týmového ducha a chuť učit se novým věcem
Náplň práce:
- činnosti v restauračním provozu: příprava provozu, otevření, obsluha hostů - příprava stolů, příjem objednávek, servis nápojů a jídel, debaras, inkaso; obsluha na snídaních a večeřích formou bufetu
Nabízíme:
- náborový příspěvek 30 000,-- Kč
- stabilní celoroční práci
- pravidelné směny - krátký/dlouhý
- zaměstnanecké ubytování za výhodných podmínek,
- zaměstnanecké stravování
- zvýhodněné využití hotelových služeb a zvýhodněné pobyty v rámci našich hotelů
- příspěvek na dopravu
- podporu dalšího vzdělávání
- příspěvek na penzijní připojištění (po 1.roce)
- práci v příjemném prostředí
Nástup možný ihned.
V případě zájmu nás kontaktujte na emailu: prace@hotelport.cz

Detaily o pracovním místě:
Firma: Regata Čechy, a.s.
Okres Doksy
Pracovní pozice číšník/servírka
Směnnost práce Turnusové služby
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 26 200 - 31 600 Kč/měsíc
Nabídka přidána: 18. 8. 2022
Odpovědět na inzerát    16 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Doksy - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici číšník/servírka ve městě Doksy? Pošlete svůj životopis firmě Regata Čechy, a.s. ještě dnes.