Český Krumlov: Rozmanitá práce za skvělý plat + zajištěné ubytování v centru města
Český Krumlov

Nabízíme práci jako operátor/ka výroby v Českém Krumlově – turitistickém a kulturním centru jižních Čech. Kromě skvělé práce vám poskytujeme šanci žít v jednom z nejkrásnějších měst ČR. Pokud jste z daleka, máme pro vás zajištěné ubytování v centru města s velmi dobrou dostupností MHD na všechny tři směny.

Společnost se zabývá výrobou transformátorů pro solární elektrárny, svářečky a nabíječky baterií.

Zajištěné ubytování přímo v centru Českého Krumlova!

Náplň práce:

  • jedná se o rozmanitou práci, kde se nebudete nudit (stříhání kabelů, propojování drátků, letování, cínování, balení a jiné činnosti)
  • třísměnný provoz
  • ranní (5:30–13:30), odpolední (13:30–21:30), noční (21:30–5:30)
  • čisté, tiché a vytápěné pracovní prostředí

Nabízíme:

  • nástupní mzda 143 Kč/h, po zkušební době automaticky navýšeno o motivační prémii na 164 Kč/h
  • půrměrná mzda 25 200 Kč a po zkušební době díky navýšení 35 415 Kč
  • 25 dní dovolené
  • čisté sociální zázemí (sprchy, šatna, vlastní skříňka na věci)
  • k dispozici je vám závodní jídelna (obědy, večeře), dále automaty na jídlo, v kuchyni je k dispozici lednička
  • týdenní zálohy
  • možnost přesčasů
  • příplatky za odpolední směnu, noční, víkendy, svátky a za práci přesčas
  • příplatek až 100 Kč/směna za práci na speciálních zařízeních
  • práci na 8h úvazek (ranní, odpolední, noční)
  • stabilní a dlouhodobou práci na hlavní pracovní poměr (HPP)

Požadujeme:

  • manuální zručnost, pečlivost a samostatnost
  • ochota pracovat na 3 směny
  • praxe není nutná – vše vás naučíme

Pokud Vás naše nabídka zaujala, tak neváhejte a kontaktujte nás!

Detaily o pracovním místě:
Firma: Manuvia, a. s.
Okres Český Krumlov
Odvětví práce Operátor výroby
Pracovní pozice Český Krumlov: Rozmanitá práce za skvělý plat + zajištěné ubytování v centru města
Směnnost práce Hlavní pracovní poměr
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 35 415 Kč
Nabídka přidána: 9. 9. 2022
Odpovědět na inzerát    103 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Český Krumlov - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Český Krumlov: Rozmanitá práce za skvělý plat + zajištěné ubytování v centru města ve městě Český Krumlov? Pošlete svůj životopis firmě Manuvia, a. s. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Český Krumlov - Operátor výroby