• Směnnost
    Jednosměnný provoz
  • Min. požadované vzdělání:
    ÚSO s maturitou (bez vyučení)
  • Počet pracovních míst:
    1

  • Pracovněprávní vztah:
    Pracovní poměr - plný úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců:
    Absolventy
    Zdravé osoby
  • Požadovaná dovednost:
    Práce s PC (program Helios - zaučíme)Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
  • Nabízená mzda:
    20 500 Kč/měsíc
Celní deklarant
Pelhřimov

Náplň práce: příprava dokumentů pro celní řízení, které budete podávat na celním úřadě v Jihlavě, komunikace s celním úřadem a zákazníky. Práce na PC ve speciálním programu Helios - zaučíme, základní znalost MS Excel nutná.
Požadujeme: ŘP sk. B, práce na PC, schopnost učit se novým věcem (Celní zákon), pečlivost, aktivita, spolehlivost.
Nástup možný ihned.
Kontakt: v případě zájmu zašlete prosím životopis na výše uvedený e-mail.

Detaily o pracovním místě:
Firma: MIDDLE SELECTION s.r.o.
Okres Pelhřimov
Pracovní pozice Celní deklarant
Směnnost práce Jednosměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 20 500 Kč/měsíc
Nabídka přidána: 5. 9. 2021
Pelhřimov - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Celní deklarant ve městě Pelhřimov? Pošlete svůj životopis firmě MIDDLE SELECTION s.r.o. ještě dnes.
Pelhřimov - nejbližší úřady práce