Brigádník - specialista náboru v Praze
Hlavní město Praha, Praha

Vyzkoušej si recruiterský kabát a zažij zkušené HR recruitery v praxi v ManpowerGroup, jedničce na trhu personálních agentur. Baví tě komunikovat, nechybí ti nadšení a jsi připraven(a) na osobní výzvy? Máš jedinečnou příležitost posílit náš tým a odnést si cenné zkušenosti. Pošli nám CV a krátký motivační dopis. Rádi tě u nás uvítáme!

POPIS POZICE:

Co bude tvojí pracovní náplní:

  • Předvýběr vhodných kandidátů na inzerované pozice modrých límečků (dělnické, manuální profese)

  • Každodenní telefonické oslovování vytipovaných kandidátů a realizace pohovorů

  • Administrativní výpomoc ostatním kolegům v týmu dle potřeby

PROFIL KANDIDÁTA:

  • Nadšení a akceschopnost

  • Volání a komunikace s různými lidmi tě musí bavit

  • Dokážeš čelit výzvám - umíš se radovat z úspěchu a poučit se z neúspěchu (i to k práci náboráře patří)

  • Chceš a můžeš s námi fungovat na bázi dlouhodobější spolupráce

NABÍZÍME:

  • Možnost učit se od profíků v oboru

  • Možnost s námi dlouhodoběji spolupracovat

  • Kancelář v centru Prahy

  • Férovou odměnu 130 Kč/hod

Detaily o pracovním místě:
Firma: MANPOWER
Okres Praha
Odvětví práce Personalistika a HR
Pracovní pozice Brigádník - specialista náboru v Praze
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 2. 11. 2021
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Brigádník - specialista náboru v Praze ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě MANPOWER ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Praha - Personalistika a HR

Hledáte brigády v Praha? Podívejte se na všechy aktuální brigády a možnosti přivýdělků.
Praha - nejbližší úřady práce