Brigáda v řeznictví - Prodavač/ka v Brně Bystrc

Brno

Tradiční české řeznictví Novák maso - uzeniny, s. r. o. přijem do své prodejny v Brně Bystrc brigádníky / brigádnice na pozici Prodavač/prodavačka (prodejna se nachází v objektu Penny)

Náplň práce:
• Nabídka a prodej masa, uzenin lahůdek a dalšího sortimentu
• Krájení a doplňování zboží do pultů
• Prezentovat zboží v pultech
• Obsluha pokladny, přímá obsluha zákazníků
• Práce v novém, zmodernizovaném a čistém prostředí
• Práce na dvě směny – ranní / odpolední + směna o víkendu
• Péče o vzhled a čistotu prodejny

Nabízíme:
• Práci ve stabilní české společnosti
• Odměna 140,- / hodinu
• Možnost práce na DPP / DPČ
• Zaškolení na prodejně

Požadujeme:
• Praxi s prodejem zboží - výhodou, rádi Vás zaučíme
• Věk min. 18 let
• Přátelský přístup k zákazníkům
• Zodpovědný přístup k práci, samostatnost
• Zdravotní průkaz
• Ochota pracovat na dvě směny (ranní a odpolední) a směna o víkendu

Mapa umístění pracoviště:
Detaily o pracovním místě:
Firma: NOVÁK maso - uzeniny s.r.o.
Lokalita: Brno
Pracovní pozice: Brigáda v řeznictví - Prodavač/ka v Brně Bystrc
Směnnost práce Dvousměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 140 Kč
Nabídka přidána: 14. 3. 2023
Pracovní pozice aktivní
Požadavky na kandidáta
Min. vzdělání Základní
Pracovně právní vztah Plný / DPP / DPČ
Odpovědět na inzerát    321 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Brno - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Brigáda v řeznictví - Prodavač/ka v Brně Bystrc ve městě Brno? Pošlete svůj životopis firmě NOVÁK maso - uzeniny s.r.o. ještě dnes.