BRIGÁDA - obsluha strojů, montáž - mzda až 20.000 čistého!
Česká republika, Česká republika

Náplň práce

Brigáda s nástupem ihned, 3.směnný provoz PO-PÁ. Místo brigády: Hněvotín - 5 minut od Olomouce!
  • Obsluha strojů a výrobních zařízení (lisy, ohýbačky, odporové svářečky...).
  • Kontrola množství i kvality vyrobených výrobků a minimalizace zmetků.
  • Práce ve třísměnném provozu.
  • Zakládání tyčí do forem, stroj následně svaří a ukládá na palety.
  • Požadujeme

  • Nástup na brigádu ihned.
  • Schopnost práce na 3 směnném provoze.
  • Nabízíme

  • Průměrná mzda až 150 Kč/hodina
  • Brigáda ve třísměnném provoze od PO-PÁ.
  • Prémiová složka 0-45% dle produktivity střediska.
  • Subjektivní prémiová složka 0-800Kč/měsíc.
  • Prémie za přítomnost ve výši až 2000Kč/měsíc.
  • Příspěvek 200Kč/měsíc na pracovní prostředky.