Brigáda - doplňování zboží, pokladny - Čerčany

Čerčany, Čerčany

Náplň práce

V ČEM JE PRÁCE NA OBCHODNÍCH JEDNOTKÁCH SPECIÁLNÍ?
Jsme v přímém kontaktu s lidmi, pro které tohle všechno děláme. S našimi zákazníky. Každý den se staráme o jejich spokojenost. Snadno poznáme, že děláme svou práci dobře; spokojeného zákazníka nepřehlédnete.

JAKÁ BY BYLA VAŠE ROLE U NÁS?

  • Poskytování zákaznického servisu
  • Práce na pokladně
  • Doplňování zboží
  • Dopékání pečiva
  • Kontrola záruk na zboží

BUDETE U NÁS PRACOVAT RÁDI, PROTOŽE ZÍSKÁTE:
  • Možnost výběru směn
  • Krátkodobý i celoroční přivýdělek
  • Pracovní zkušenosti
  • Možnost zkráceného pracovního úvazku
  • Možnost se účastnit sportovních a společenských akcí

PRO KOHO JE PRÁCE VHODNÁ?
Práce je vhodná pro kombinaci s jiným pracovním úvazkem či studiem VŠ, pro maminky a tatínky na rodičovské dovolené, pro mladistvé, absolventy i seniory.

ZAUJALI JSME VÁS?
Přijde Vám práce u nás zajímavá? Našli jste se v očekáváních, která máme?
Budeme rádi, když projevíte zájem. Stačí kliknout na tlačítko odpovědět.

Nabízená mzda

120 Kč/hodina

Detaily o pracovním místě:
Firma: Tesco Stores ČR a.s.
Okres Čerčany
Odvětví práce Pokladník
Pracovní pozice Brigáda - doplňování zboží, pokladny - Čerčany
Směnnost práce práce na dohodu
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 120 Kč/hodina
Nabídka přidána: 5. 12. 2019
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Brigáda - doplňování zboží, pokladny - Čerčany ve městě Čerčany? Pošlete svůj životopis firmě Tesco Stores ČR a.s. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Čerčany - Pokladník

Hledáte brigády v Čerčany? Podívejte se na všechy aktuální brigády a možnosti přivýdělků.