Obchodně technický zástupce
Karlovarský kraj

Náplň práce

Jste samostaný a komunikativní? Máte dobrý tah na branku? Jste obchodník tělěm a duší? Potřebujeme právě Vás! Pro českou pobočku se zahraníčním majitelem hledáme obchodního zástupce s technickým myšlením pro prodej stavebních materialů! Váš region bude Karlovarský, Ústecký a Plzeňský kraj.
  • péče o stávající zákazníky
  • vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • komunikace se stavbyvedoucími, projektanty, majiteli stavebnin
  • práce s PC, SAP
  • komunikace v německém nebo anglickém jazyce
  • k dispozici automobil, notebook a telefon
  • Požadujeme

  • ochota cestovat a přespávat mimo bydliště
  • německý nebo anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • řidičský průkaz skupiny B
  • orientace v technických výkresech
  • Nabízíme

  • telefon i k soukromým účelům
  • práci s velkou dávkou volnosti
  • pohodový malý a stabilní kolektiv
  • automobil i k soukromým účelům
  • provize k základní mzdě
  • Detaily o pracovním místě:
    Firma: ManpowerGroup s.r.o.
    Okres Karlovarský kraj
    Pracovní pozice Obchodně technický zástupce
    Směnnost práce Plný úvazek
    Nástup do práce od: IHNED
    Nabízená mzda: neuvedeno
    Nabídka přidána: 12. 1. 2022
    Odpovědět na inzerát    10 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
    Karlovarský kraj - Nabídka práce v okolních lokalitách
    Zaujala Vás nabídka práce na pozici Obchodně technický zástupce ve městě Karlovarský kraj? Pošlete svůj životopis firmě ManpowerGroup s.r.o. ještě dnes.
    Karlovarský kraj - nejbližší úřady práce