Bezpečnostní manažer/ka
Praha, Praha

Informace
Jsi asertivní, časově flexibilní a chceš řídit svůj tým? Pokud je tvá odpověď ANO, přidej se k přední české společnosti v oblasti údržby, bezpečnosti a technologií a získej zajímavou práci s možností osobní realizace!

Náplň práce:

• Tvorba bezpečnostních koncepcí

• Správa mzdového rozpočtu pracovníků

• Vyhodnocování bezpečnostní situace a komunikace s odpovědnou osobou

zákazníka

• Reporting vedení společnosti

• Nábor, zaškolení a vedení týmu podřízených
Co od vás očekáváme
• Znalost ČJ na úrovni rodilého mluvčího

• Znalost bezpečnostních technologií - výhodou

• Zkušenost v oblasti bezpečnosti

• Trestní bezúhonnost

• Komunikativní znalost Aj - podmínkou
Co vám nabízíme
• Odpovídající finanční ohodnocení

• Zázemí stabilní mezinárodní společnosti

• Možnost vést svůj vlastní tým na nezávislém projektu

• Možnost profesního i platového růstu

• Zajímavý motivační program

Kontakt:

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář.