BARMAN / BARMANKA

BARMAN / BARMANKA
Prostějov, Prostějov

Životopisy zasílat na email:obchod@alcoholexclusive.cz
Pracoviště: TOWER Cafe & Cocktail bar, Školní 4453/49, Prostějov 796 01. Pracovní doba: Pracovní doba: neděle volno, následně pondělí, úterý, středa, čtvrtek od 9:00-21:00, pátek a sobota od 14:00 do 02:00), poté týden volno.
Hledáme pracovitého a spolehlivého zaměstnance na práci za barem, příprava koktejlů, kávy, limonád, servis cukrářských výrobků, obsluha výčepu. Vše zaučíme, praxe není podmínkou, ale výhodou.
Požadujeme: Příjemné vystupování a komunikativnost se zákazníky, samostatnost, kreativitu, pečlivost, rychlost, základní znalost anglického jazyka, pozitivní přístup a ochotu vzdělávat se a růst společně s naším barem, vstřícnost a ambici věnovat se práci v gastru dlouhodobě a udržování čistého pracovního prostředí.
Nabízíme: Stabilní zázemí společnosti, příjemné prostředí, bonusy za vyšší tržby, sleva na náš veškerý sortiment, volné neděle
Detaily o pracovním místě:
Firma: Alcohol Exclusive s.r.o.
Okres Prostějov
Odvětví práce Obchod a cestovní ruch
Pracovní pozice BARMAN / BARMANKA
Směnnost práce Jednosměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 17 000 Kč
Nabídka přidána: 24. 10. 2019
Pracovní pozice aktivní
Požadavky na kandidáta
Min. vzdělání Základní + praktická škola
Pracovně právní vztah Plný

Kontaktovat zaměstnavatele

Pokud máte zájem o tuto pracovní pozici nebo si chcete vyžádat od zaměstnavatele více informací, vyplňte následující formulář se svými kontaktními údaji, životopisem a stručným průvodním dopisem:

Nahrajte svůj životopis (CV): (povinné!)

Nahrávejte soubory pouze ve formátu doc, docx, pdf.
Zaujala Vás nabídka práce na pozici BARMAN / BARMANKA ve městě Prostějov? Pošlete svůj životopis firmě Alcohol Exclusive s.r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Prostějov - Obchod a cestovní ruch
Prostějov - nejbližší úřady práce