Automechanik

Želešice

Do specializovaného servisu nákladních vozů přijmeme automechanika na hlavní pracovní poměr.

Náplň práce:

  • opravy nákladních vozidel
  • diagnostika závad vozidel

Požadujeme:

  • ukončené vzdělání v oboru automechanik
  • praxe na obdobné pozici podmínkou
  • ŘP skupiny B.
  • ŘP skupiny C výhodou
  • samostatnost, zodpovědnost
  • základní znalost práce na PC

Nabízíme:

  • práci na HPP na dobu neurčitou
  • zajímavou práci ve stabilní společnosti s 20-ti letou tradicí
  • nabízený plat 27.000,- + osobní ohodnocení
  • firemní benefity (výhodný nákup autodílů, možnost opravy soukromého vozu)
  • jednosměnná pracovní doba po-pá 8:00-16:30

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Detaily o pracovním místě:
Firma: SERVIS PLUS a.s.
Lokalita: Želešice
Pracovní pozice: Automechanik
Směnnost práce Plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 27000-27000 Kč
Nabídka přidána: 14. 2. 2023
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Želešice - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Automechanik ve městě Želešice? Pošlete svůj životopis firmě SERVIS PLUS a.s. ještě dnes.