Automechanik - mzda 35.000 Kč
Brno

PARTNER 4 JOB s.r.o.

hledá pro svého významného klienta – úspěšnou mezinárodní, obchodně-výrobní společnost v oboru automotive uchazeče na pozici:AUTOMECHANIK – NÁKLADNÍ VOZIDLANáplň práce:

• Servis nákladních vozidel

Nabídka: • Velmi dobré platové ohodnocení, proplácení přesčasů, příplatky za efektivitu, pohotovost - 4 700 Kč navíc

• Po roce vstupní bonus ve výši 28.000 Kč - pro zkušené mechaniky, pro absolventy 9.000 Kč

• Pravidelné školení na nové technologie / trendy

• Moderní pracovní prostředí

• Moderní pracovní nástroje

• Pracovní oblečení, které zaměstnavatel pravidelně pere

• 5 týdnů dovolené, stravenky v hodnotě 100 Kč, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění (8 000 Kč ročně), flexi pasy (600 Kč měsíčně), multisport karta, příspěvek ve výši 50 % na jazykové vzdělávání

• Nástup dle dohody / ihned

• Pracovní doba: týden ranní 7.00 - 15.15 hod. / týden odpolední 11.45 - 20.00 hod., případně 12ti hodinové směny krátký/dlouhý týden, 1x za 14 dní sobota 7.00 - 14.00 hod.

Požadavky: • Manuální zručnost

• ŘP sk. C - výhodou, případně lze dodělat s finančním příspěvkem od zaměstnavatele, není ale podmínkou
Poznámka: Odpovědí na tento inzerát uděluji souhlas společnosti PARTNER 4 JOB s.r.o., IČO 026 14 235, zapsané v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 221367, zastoupenou paní Janou Lžičařovou, jednatelkou společnosti (dále jen „Správci“), aby ve smyslu Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27.4.2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů, zákona č.101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a zákona č. 480/2004 Sb. o šíření obchodních sdělení zpracovával osobní údaje obsažené v mém životopise i v případných dalších osobních materiálech (dále je „Osobní údaje“). Dále uděluji souhlas s poskytnutím mých Osobních údajů třetím stranám, tj. právnickým osobám, které o ně projeví zájem z důvodu možnosti budoucího zaměstnání mé osoby, za předpokladu, že o takovém kroku budu Správcem telefonicky, elektronickou poštou nebo osobně informován a potvrdím touto cestou svůj souhlas v každém jednotlivém případě. Souhlasím, aby mé Osobní údaje byly interně zpracovávány po dobu nezbytně nutnou k navázání nového pracovního poměru. Souhlasím, aby i poté byly mé Osobní údaje v rozsahu nezbytně nutném uchovány v archivu Správce. Beru na vědomí, že mohu od Správce požadovat přístup k mým Osobním údajům, jejich opravu nebo výmaz, rovněž mohu uplatnit právo na přenositelnost údajů. Beru na vědomí, že mohu kdykoli tento svůj souhlas odvolat a požádat o vyjmutí svých Osobních údajů ze systému, případně archivu Správce a skartování, případně navrácení veškerých písemných osobních materiálů. Beru na vědomí, že údaje nejsem povinen poskytnout.

Detaily o pracovním místě:
Firma: PARTNER 4 JOB s.r.o.
Okres Brno
Pracovní pozice Automechanik - mzda 35.000 Kč
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 35 000 Kč měsíc
Nabídka přidána: 2. 11. 2021
Pracovní pozice aktivní
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
Zajímavé nabídky práce v okolí:
Brno - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Automechanik - mzda 35.000 Kč ve městě Brno? Pošlete svůj životopis firmě PARTNER 4 JOB s.r.o. ještě dnes.
Brno - nejbližší úřady práce