Upozornění na starší nabídku práce

Prohlížíte si nabídku práce, která je již starší a nemůžeme tak zaručit její aktuálnost.

Podívejte se na novější nabídky práce ZDE.

Asistenti finančních poradců
Lubná

Možnost práce z domova.
Náplň práce: vyřizování smluv, komunikace s bankami, pojišťovnami, investičními a penzijními společnostmi, domlouvání schůzek s klienty.
Požadujeme: dobrou komunikaci, důvěryhodnost, spolehlivost, pečlivost, řidičský průkaz sk. B.
Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: tel. 739818535 nebo e-mailem lukas.cernohorsky@partners.cz

Zkuste i další nabídky práce v okolí:
Detaily o pracovním místě:
Firma: Lukáš Černohorský
Okres Lubná
Odvětví práce
Pracovní pozice Asistenti finančních poradců
Směnnost práce Pružná pracovní doba
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 20 000 Kč Kč/měsíc
Nabídka přidána: 17. 8. 2020
Pracovní pozice aktivní

Kontaktovat zaměstnavatele

Lukáš Černohorský
Lukáš Černohorský, Lubná, /
  • Kontaktní osoba: Lukáš Černohorský
  • Telefon: 739818535
  • E-mail: lukas.cernohorsky@partners.cz
Lubná - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Asistenti finančních poradců ve městě Lubná? Pošlete svůj životopis firmě Lukáš Černohorský ještě dnes.