Láká vás práce v...">

Láká vás práce v..." />

ASISTENT/KA ZÁKAZNICKÉHO SERVISU
Žďár nad Sázavou, Velké Meziříčí

Láká vás práce v zákaznickém servisu a máte aktivní angličtinu (min. B2)? Nabízíme práci v mezinárodní společnosti, flexibilní pracovní dobu a spoustu benefitů! Pokud máte zkušenosti z podobné pozice, tak je to značka ideál!

CO BUDETE DĚLAT?

  • Komunikovat se zahraničními zákazníky
  • Zpracovávat objednávky
  • Vypracovávat dodací listy, faktury, vývozní a celní doklady
  • Jednat se zákazníky o dodacích podmínkách aj.
  • Spolupracovat s ostatními odděleními

CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?

  • Zázemí dynamické mezinárodní společnosti
  • Pružnou pracovní dobu
  • 5 dovolenkových týdnů + 3 sick days
  • Profesní rozvoj a šanci růst
  • Profesní a jazykové vzděláváníPříspěvek na stravování a volnočasové aktivity
  • Příspěvek na penzíjko a životko
  • Místo výkonu práce: region Velké Meziříčí