ASISTENT/KA VELKOOBCHODU
Říčany, Říčany

Do našeho týmu přijmeme pracovníka/ci s komunikativní znalostí jazyků.

Náplň práce:

  • Zpracování příchozích objednávek v anglickém jazyce
  • Administrativa spojená s vyřizováním objednávek
  • Řešení problematiky odběratelsko-dodavatelských vztahů
  • Komunikace se zahraničními dodavateli a odběrateli
  • Vnitrofiremní komunikace s produktovým oddělením
  • Další administrativa
  • Požadujeme:

  • Zkušenosti z administrativní pozice v oboru dovozu a vývozu (min. 2 roky)
  • Velmi dobrou znalost anglického jazyka, výhodou znalost španělštiny, italštiny nebo ruštiny
  • Pečlivost
  • Logické myšlení
  • Obchodní cítění
  • Orientace na výsledek
  • Ochota cestovat do zahraničí
  • Dobrá znalost MS Excel, SAP výhodou
  • Časová flexibilita
  • Nabízíme:

  • Práci v perspektivní dynamicky se vyvíjející nadnárodní společnosti
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Firemní benefity
  • Možnost kariérního růstu