Asistent/ka obchodního oddělení (Ref. č.: ASISTENT/KA)

Kraslice, Kraslice

Náplň práce

Příprava a kontrola dodavatelských faktur pro následné zpracování. Nákup materiálů. Příprava plateb. Komunikace se státními institucemi, statistickým úřadem. Zpracování podkladů pro mzdy, personalistika. Logistika. Administrativa

Benefity

Příspěvek na stravné v podobě stravenek SODEXO, příspěvek na dovolenou a Vánoce
Firemní akce
Nabízíme zázemí zavedené společnosti, finanční ohodnocení dle zkušeností, zajímavou a různorodou práci a korektní zacházení

Předpoklady

Je třeba abyste měl/měla němčinu nebo angličtinu na středně pokročilé úrovni (min. B2) a ovládal/a MS Office (Word, Excel, Outlook). Byl/byla spolehlivý/á, samostatný/á při řešení pracovních úkolů

Specializace

Ekonomický

Informace o náboru

v případě zájmu kontaktujte:
p. Šímová - 352 120 010
simova@techplast-kraslice.cz
Uvítáme životopis v českém případně německém/anglickém jazyce

Detaily o pracovním místě:
Firma: Röchling Precision Components Kraslice spol. s r.o.
Okres Kraslice
Odvětví práce Administrativní pracovník, referent
Pracovní pozice Asistent/ka obchodního oddělení (Ref. č.: ASISTENT/KA)
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 12. 7. 2019
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Asistent/ka obchodního oddělení (Ref. č.: ASISTENT/KA) ve městě Kraslice? Pošlete svůj životopis firmě Röchling Precision Components Kraslice spol. s r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Kraslice - Administrativní pracovník, referent