Administrativní pracovník – Ostrava až 140Kč/hod
Ostrava

• Administrativa spojená s evidencí a archivaci dokumentů.

• Vyřizování různorodých požadavků v oblasti provozních činností společnosti.

• Výpomoc při účtování a fakturaci.

• Komunikace s oddělením logistiky a dopravy.

• Spolupráce s ostatními provozy ve firmě.

• Práce s počítačem.

• Reporting.

Nabídka: • Práci pro mezinárodní společnost.

• Různorodá pracovní náplň.

• Dlouhodobé a stabilní zaměstnání.

• Příjemné pracovní prostředí.

• Pracovní doba Po až Pá (7:30-16:00)

• Motivační mzdové ohodnocení až 140 Kč/hod.

Požadavky: Hledáme týmového parťáka pro našeho významného klienta, do e-shopu, který dlouhodobě distribuuje různorodý sortiment nejen v České republice a na Slovensku. ale také po celé Evropě.

Požadujeme:

• Samostatnost, flexibilita, proaktivní přístup.

• Uživatelská znalost práce s počítačem.

• Dobré organizační schopnosti.

• Zodpovědnost, pozitivní přístup.

• Praxe na obdobné pozici nebo s programem Helios výhodou.

Poznámka: V případě zájmu zašlete svůj životopis nebo nás kontaktujte na tel.: 778 057 474, email: admin@abzakovo.eu

Detaily o pracovním místě:
Firma:
Okres Ostrava
Pracovní pozice Administrativní pracovník – Ostrava až 140Kč/hod
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 140 Kč hodinu
Nabídka přidána: 26. 11. 2021
Odpovědět na inzerát    8 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Ostrava - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Administrativní pracovník – Ostrava až 140Kč/hod ve městě Ostrava? Pošlete svůj životopis firmě ještě dnes.
Ostrava - nejbližší úřady práce