ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/CE ZÁKAZNICKÉHO CENTRA
Pardubice, České Budějovice

Náplň práce: zpracování objednávek, e-mailů, komunikace s dodavatelem, administrativní práce,
příjem tel. hovorů (nejedná se o obvolávání klientů).
Prac.doba 8:00-16:30 hod.
Mzda od 20.000,- Kč.
Požadavky: znalost NJ výhodou, SŠ - vhodné i pro absolventy, flexibilita, dobré komunikativní schopnosti, znalost Excel a Word, týmového ducha.
Nabízíme: možnost kurzů německého jazyka na pracovišti,po zkušební době stravenky, možnost navýšení mzdy po zapracování.

Zkuste i další nabídky práce v okolí:
Detaily o pracovním místě:
Firma: MSV Multicall s.r.o.
Okres České Budějovice
Odvětví práce
Pracovní pozice ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/CE ZÁKAZNICKÉHO CENTRA
Směnnost práce Jednosměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 20 000 Kč Kč/měsíc
Nabídka přidána: 24. 5. 2020
Pracovní pozice aktivní
Zajímavé nabídky práce v okolí:

Kontaktovat zaměstnavatele

MSV Multicall s.r.o.
MSV Multicall s.r.o., České Budějovice, Rudolfovská tř. /
  • Kontaktní osoba: Mikešová
  • Telefon: 389 822 268
  • E-mail: marie.mikesova@msv-multicall.com
České Budějovice - Nabídky práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/CE ZÁKAZNICKÉHO CENTRA ve městě České Budějovice? Pošlete svůj životopis firmě MSV Multicall s.r.o. ještě dnes.
Podívejte se i na další nabídky práce:
České Budějovice - nejbližší úřady práce