Administrativní asistentka

Praha, Praha

Náplň práce

Americká farmaceutická společnost zaměřující se zejména na antivirotika hledá schopnou posilu do svého týmu. Hledáte zaměstnání ve společnosti, která má poslání? Máte zkušenosti na administrativních pozicích a mluvíte dobře anglicky? Jste pro aktivní a máte zájem o zázemí stabilní společnosti? Pokud ano, pokračujte ve čtení pro získání více informací ohledně pozice ADMINISTRATIVNÍ ASISTENTKY.

Náplň práce:

- Poskytuje administrativní a administrativní podporu skupině manažerů.
- Koordinace funkčních administrativních činnosti, které podporují klinická hodnocení, lékařské informace, prodej atd.
- Odpovědný za vedení kalendáře schůzek, schůzek a událostí.
- Plánování pracovních cest
- Účast na projektech, zajištění školení uživatelů atd.
- Zodpovědnost za koordinaci velkých akcí, které zahrnují plánování, organizaci a realizaci řady akcí. Spojuje se s hosty a přednášejícími, zajištění hotel,atd.
- Obvykle koordinuje přípravu ročního rozpočtu, kontroluje měsíční rozpočet, kontroluje a zkoumá odchylky.
- Koordinovat požadavky a činnosti spojené s leasingem automobilů
- Koordinovat správu kanceláří (kancelářské potřeby, koordinaci školení bezpečnosti kanceláří atd.)

Benefity

- motivující plat
- stravenky
- home office
- flexibilní pracovní doba
- mezinárodní společnost
- kariérní růst
- lidský přístup

Předpoklady

- Minimálně maturitní diplom plus administrativní zkušenost 3–5 let
- Pokročilé znalosti a zkušenosti s používáním řady kancelářských programů, jako jsou Excel, PowerPoint, Word,..
- Schopnost hovořit plynně anglicky a česky
- Vynikající slovní, písemné a mezilidské dovednosti
- Znalost a porozumění administrativních a kancelářských politik
- Silná pozornost k detailům
- Schopnost pracovat samostatně
- Schopnost řešit problémy a dotahovat je do konce

Detaily o pracovním místě:
Firma: Randstad s.r.o.
Okres Praha
Odvětví práce Administrativní pracovník, referent
Pracovní pozice Administrativní asistentka
Směnnost práce plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 5. 12. 2019
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Administrativní asistentka ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě Randstad s.r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Praha - Administrativní pracovník, referent