ACTIVE DIRECTORY SPECIALISTA
Praha hl.m., Praha

POPIS POZICE:
Chcete se stát součástí nově vznikajícího týmu, který bude mít na starosti přípravu a zajištění nového IT rozhraní pro uživatele nadnárodní společnosti?

HLEDÁME ACTIVE DIRECTORY SPECIALISTU

Co Vás v tomto projektu bude čekat?

- Analýza procesů a přístupových práv uživatelů
- Návrhy řešení na základě konkrétních potřeb
- Připojování informačních systémů, propojování uživatelů skrze interní systémy
- Zvyšování zabezpečení skrze řízení životního cyklu indentit uživatelů
- Komunikace s kolegy v rámci týmu
- Instalace serverů

Po rozběhnutí tohoto projektu se o své místo bát rozhodně nemusíte! Čekat Vás bude správa nového IT rozhraní, podpora uživatelů, získávání feedbacků a implementace zlepšovacích návrhů.

BENEFITY:
Na co se u nás můžete těšit?

- 5 týdnů dovolené
- Flexibilní pracovní doba
- Bonusy
- Placené volno nad rámec při životních událostech
- Příspěvek na penzijní pojištění
- Příspěvek na stravování
- Možnost práce na home office
- Osobní rozvoj, vzdělávání

POŽADAVKY:
Bez čeho se neobejdete?

- Vzdělání v oboru IT nebo relevantní praxe
- Komunikativní znalost AJ
- Dobrá znalost Microsoft Active Directory
- Zkušenosti se správou operačního systému Microsoft

VÝHODOU:

- Zkušenosti s incident managementem
- Zkušenosti s projekty na principu SCRUM
- Znalost NJ

Detaily o pracovním místě:
Firma: Grafton Recruitment
Okres Praha
Pracovní pozice ACTIVE DIRECTORY SPECIALISTA
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 50 000 Kč - 60 000 Kč za měsíc
Nabídka přidána: 4. 1. 2022
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici ACTIVE DIRECTORY SPECIALISTA ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě Grafton Recruitment ještě dnes.
Praha - nejbližší úřady práce