INGERSOLL RAND-PRÁCE SNŮ-ŠITÁ NA MÍRU PRO SKLADNÍKY!

Středočeský, Středočeský, Kolín-Ovčáry

STAŇTE  SE SOUČÁSTÍ SKVĚLÉHO TÝMU  - SKLADNÍCI, PŘIDEJTE SE K NÁM!

Pro společnost zabývající se výrobou chladících zařízení  a klimatizací hledáme vhodné kandidáty na pozici SKLADNÍK

Práce vhodná spíše  pro muže (s VZV výhodou)

  •  velmi dobré platové ohodnocení!

  •  platný průkaz VZV

  •  výhodou i oprávnění jeřábník, vazač (NENÍ PODMÍNKOU)

  • zkušenosti se skladovou administrativou

POPIS POZICE:

Náplň práce:

  • běžné skladové práce

  • zásobování materiálem

  • manipulace s materiálem i výrobky

  • u některých z pozic práce na PC - skladové hodpodářství

PROFIL KANDIDÁTA:

  • SOU nebo SŠ vzdělání

  • zkušenosti ze skladu a skladovou administrativou

  • počítačovou gramotnost (výhodou)

  • trestní bezúhonnost

  • smysl pro detail

  • dynamickou, flexibilní a samostatnou osobnost

NABÍZÍME:

  • perspektivní zaměstnání v dynamickém kolektivu mezinárodní společnosti

  • motivující platové ohodnoceníaž do výše 29.000Kč + zajímavé osobní ohodnocení!

  • možnosti dalšího vzdělávání a profesního růstu

  • sociální zázemí mezinárodní společnosti

  • dovolená 5 týdnů

  • vzdělávací kurzy

  • školení

  • dotované závodní stravování přímo v areálu firmy

  • firemní akce

  • dobrá dostupnost MHD

 V případě zájmu volejte hned Simona Klepáčová 734 524 674 nebo nás osobně navštivte na naší pobočce v Kolíně, Karlovo nám.75 (vedle prodejny Baťa)

Detaily o pracovním místě:
Firma: MANPOWER
Okres Středočeský
Odvětví práce Doprava a logistika
Manuální práce
Řemeslné a kvalifikované technické práce
Pracovní pozice INGERSOLL RAND-PRÁCE SNŮ-ŠITÁ NA MÍRU PRO SKLADNÍKY!
Směnnost práce Plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 7. 12. 2018