Přípravář - stavebnictví

Hlavní město Praha, Hlavní město Praha

Máte zkušenost na pozici přípraváře? Hledáte práci, kde budete důležitou součástí celého projektu? Chcete pracovat s nadšenými, přátelskými kolegy? Pak právě Vám je určena příležitost stát se součástí rychle rostoucí společnosti, která působí v oboru stavebnictví po celé České republice!

POPIS POZICE:

- Příprava podkladů pro výběrová řízení dodavatelů

- Příprava smluv pro spolupráci s dodavateli

- Sestavování a příprava rozpočtů, hlídání vícenákladů

- Technická příprava staveb

- Zajištění související agendy

PROFIL KANDIDÁTA:

- Vzdělání stavebního zaměření

- Delší zkušenost ve stavebnictví, min. 1 rok na pozici přípraváře

- Zkušenost s vedením obchodního jednání

- Zkušenost s výběrovými řízeními

- Uživatelská znalost MS Office

NABÍZÍME:

- Atraktivní platové ohodnocení

- Práci na zajímavých projektech

- Možnost vidět výsledky své práce realizované v krátkodobém horizontu

- Flexibilní pracovní dobu, možnost Home Office

- Mobilní telefon, notebook

- Příjemné pracovní prostředí mladého kolektivu, firemní akce

Detaily o pracovním místě:
Firma: MANPOWER
Okres Hlavní město Praha
Odvětví práce Administrativa
Stavebnictví
Pracovní pozice Přípravář - stavebnictví
Směnnost práce Plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 7. 12. 2018